Coach napisał(a):

W drugiej połowie była jedna ciekawa sytuacja. Po jakiejś chyba nie do końca pewnej interwencji Juhu, Mały prawdopodobnie zaczął coś narzekać i cisnąć po Marcinie. Skad taki domysł ? Zbliżenie kamery na Juszczyka i dosyć dobrze słyszalne (z racji braku dopingu) słowa : "Mały ku*wa zamknij sie" czy coś w tym stylu. Zauważył to ktoś z Was ? Może jużktoś o tym pisał ale nie wiem bo nie czytałem
|
Było było, tylko nie wiem do kogo to Juszczyk mówił....
