Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#714
Stary 08.05.2010, 22:31
Coach napisał(a):Wyświetl post
W drugiej połowie była jedna ciekawa sytuacja. Po jakiejś chyba nie do końca pewnej interwencji Juhu, Mały prawdopodobnie zaczął coś narzekać i cisnąć po Marcinie. Skad taki domysł ? Zbliżenie kamery na Juszczyka i dosyć dobrze słyszalne (z racji braku dopingu) słowa : "Mały ku*wa zamknij sie" czy coś w tym stylu. Zauważył to ktoś z Was ? Może jużktoś o tym pisał ale nie wiem bo nie czytałem
Było było, tylko nie wiem do kogo to Juszczyk mówił....
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując