Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 08.05.2010, 22:25
Nie zauwazylem.. niektorzy juz maja jakas obsesje na tym punkcie.. i slysza to co chca slyszec.. zostawcie to weszlo, ich rola jest lampienie sie w telewizor podczas meczow Wisly i z ruchow warg domyslac sie co kto powiedzial zeby moc pozniej obwiescic calemu swiatu ze pilkarz przeklnal podczas gry
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.05.2010 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując