Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#710
Stary 08.05.2010, 22:05
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
To powiedz lepiej zachwycac sie jednym meczem i wychwalac go (Brożka) za bramki?
Przypomnij sobie caly sezon gdzie wtedy byl snajper Brozek? gdzie byl jak przyjechali go ogladac-chodzil po boisku i bal sie zagrac pilke bo by go jeszcze kupili a po 5 meczach zasiadlby w lozy honorowej czyli na lawie i by mial kariere skonczona!
Pewnie cieszyc sie trzeba ale trzeba byc troche obiektywnym!
Raczysz sobie zartowac? Brozek ma calkiem niezly sezon(oczywiscie slabszy od poprzednich) - strzelil 10 goli i zaliczyl 10 asyst(jest czolowym asystentem ligi...gdyby tych pilek nie podawal, to na ktorym miejscu bylaby dzisiaj Wisla ?). Wieksze pretensje to mialbym do Maleckiego czy Boguskiego(ale ten mial dluga kontuzje, a poza tym strzelil na wiosne juz kilka bramek).
Odpowiedz cytując