Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#709
Stary 08.05.2010, 22:00
kapitalny mecz w wykonaniu Wisełki! mnóstwo sytuacji podbramkowych ambitna gra... ahh chciałbym widzieć taką Wisełkę w pucharach... pozostały 2 mecze, chłopaki muszą się postarać by 15 maja cieszyć się z mistrzostwa!
Odpowiedz cytując