|
Można mówić że Legia była w tym meczu dramatycznie słaba .. bo i była . Ale to Wisła ją do tego poniekąd zmusiła i w moim zdaniu rozegrała najlepszy mecz w tym sezonie ( bo i wielu ich nie było ) . Wkońcu wygrywanie na łazienkowskiej zdarza nam się średnio raz na 5 lat , do tego w takim stylu , cieszy niesamowicie .
Paweł Brożek dzisiaj zadziwił chyba sam siebie . Boguski pudłował fatalnie , chociaz nie wieszałbym na nim psów jak większośc , bo i na Brożku przed meczem wieszano , więc więcej optymizmu ludziska ;]
Z Craxą będzie mecz trudniejszy , ale wierzę że wygramy . To nasz obowiązek , a zawodnicy wygrywajac wysoko zmazali by czesciowo porażke z jesieni . Porażke z Legią już zmazali . To spotkanie będzie pamietne na lata .
|