orzeu napisał(a):

|
A nie zauwazyles ze druzyna tez co mecz gra o 180 stopni inaczej?
|
Ehh nie mogę zgodzić. Moim zdaniem problem polega na tym, że Korona postawiła znacznie trudniejsze warunki niż Legia. Nasza gra jakoś specjalnie się nie różni... Owszem, było więcej zaangażowania bo... nóż na gardle. Ale derby to derby. Pasy zrobią wszystko dla swoich psiapsiółek z Wronek i nie odpuszczą tak jak Legia.