|
Ta liga, to teatr absurdu, groteski i absolutnej żenady. Ktoś kto ma trochę dłuższy staż kibicowski niż 3 lata, i pamięta co znaczył kiedyś mecz z Legią na Łazienkowskiej nie ma prawa odczuwać żadnej satysfakcji. To co ITI zrobiło z Legią przez ostatnie lata przechodzi ludzkie pojęcie. Banda zwykłych frajerów mieniących się piłkarzami odarła naszą ekstraklasę zupełnie z emocji. Nie cieszy mnie zupełni takie pseudozwycięstwo przeciwko zwykłym figurantom, tak jak mam gdzieś tegorocznego mistrza polski. Po dzisiejszym dniu wnoszę o wykluczenie polskich zespołów z europejskich pucharów.
Przykre...A kiedyś człowiek żył tym tydzień przed i tydzień po.
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
|