Wyświetl pojedynczy post
swirson
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#704
Stary 08.05.2010, 21:46
Jak dla mnie:
Issa Ba, gość zupełnie nie przygotowany na walkę, głupie straty podobnie jak we wcześniejszych meczach, zmiana na Jirsaka słuszna, tyle że za późno. Gość w tym momencie nadaje się na grę z ekipą murarzy, która lokuje dostęp do własnej bramki. Diaz jak zwykle walczy,tyle że jest niezbyt mądrym graczem. Kolejna słuszna zmiana..
Dlatego też WSP mistrz
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda.
Odpowiedz cytując