swinia napisał(a):

Mi żal jest Boguskiego, bo chłopak w piłkę grać potrafi, tylko teraz jest bez formy a grać musi bo Christov jest jeszcze w gorszej formie.
Mógłby to Heniek jakoś inaczej rozwiązać bo jeszcze Rafał się zablokuje jak Brożek w przymusie gry zanim zdąży w pełni dojść do formy po kontuzji.
|
Dokładnie. To, że potrafi udowodnił w poprzednim sezonie. Szkoda mi go również, bo fajny chłopak, pokorny, nigdy nie robił z siebie gwiazdy. No i trzeba dodać, że do momentu strzałów (w tych dwóch akcjach) wszystko zrobił bardzo dobrze, tylko to wykończenie - szkoda słów.