Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#702
Stary 08.05.2010, 21:29
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
powtorze jeszcze raz. Czy czesc z tych ktorzy teraz pieja z zachwytu nad Wisła i Brozkiem a tydzien temu jechali po Wisle i Brozku jest w stanie przyznac sie do bledu, do swoich "choragiewialnych" zachowan? A jak za 3 dni przegramy to znowu bedziecie wyzywac Wisle i Brozka? Gdzie macie honor? Jestescie kibicami sukcesu?

EDIT
Nie chodzi o to ze sie czepiam **** wie dlaczego. Po prostu to co sie dzieje co jakis czas na tym forum to jest czysta kpina. Co mecz to czesc osob zmienia swoje zdanie na temat Wisły o 180 stopni! Czykiedys forum dojrzeje do tego zeby powiedziec NIE takim frajerskim zachowaniom?
A nie zauwazyles ze druzyna tez co mecz gra o 180 stopni inaczej?
Kibic zawsze ocenia po ostatnim meczu, zgodnie z pilkarskim powiedzeniem o tym jaki jestes dobry. Nic nowego.
Na dzisiaj komentarz to "brawo ****a i oby tak we wtorek i sobote".
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując