|
Legia totalnie odpuściła to spotkanie. Tak jak kiedyś Wisła odpuściła i było 5:1 dla Legii. Ten mecz to żaden wyznacznik przed derbami. Jak Cracovia zagra agresywnie w pressingu - a na pewno tak zrobi - to wynik będzie sprawą otwartą. Zwycięstwo cieszy ale okoliczności nie mogły być bardziej sprzyjające. Martwi skuteczność bo co wyprawiał Boguski to był już szczyt. Z Cracovią spodziewam się podobnego meczu do tego z Koroną, tylko mam nadzieje z odwrotnym wynikiem.
|