|
Mi żal jest Boguskiego, bo chłopak w piłkę grać potrafi, tylko teraz jest bez formy a grać musi bo Christov jest jeszcze w gorszej formie.
Mógłby to Heniek jakoś inaczej rozwiązać bo jeszcze Rafał się zablokuje jak Brożek w przymusie gry zanim zdąży w pełni dojść do formy po kontuzji.
|