Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#699
Stary 08.05.2010, 21:13
Mi żal jest Boguskiego, bo chłopak w piłkę grać potrafi, tylko teraz jest bez formy a grać musi bo Christov jest jeszcze w gorszej formie.
Mógłby to Heniek jakoś inaczej rozwiązać bo jeszcze Rafał się zablokuje jak Brożek w przymusie gry zanim zdąży w pełni dojść do formy po kontuzji.
Odpowiedz cytując