TSW Fanatyk napisał(a):

To całe ksw ma żenująco niski poziom... jest dużo innych gal w których jest na co popatrzeć...
Pudzian moim zdaniem sobie tylko wstydu narobi w usa. Myślałem że przez te kilka miesięcy popracuje nad techniką i kondycją tu lipa. Wyglądało to na "styl festynowy".
Ktoś napisał że przy masie 120 kg nie jest łatwo mieć dobrą kondycję. ok w porządku ale pierwszą rundę powinien przetrwać spokojnie a nie tylko 2 minuty...
Po Mamedzie spodziewałem się czegoś więcej. Trudno. Powinien opuścić ksw i zostać na galach w japoni albo usa.
|
Ja napisze więcej. On jest gorszy niż Bob Sapp!. I to o klasę. Jak będzie tak leciał z cepami na Sylvię czy kogokolwiek, to wyłapie strzała i pójdzie spać. Jestem tego pewny!
A żeby nie psuć koniunktury na pudziana pewnie nie pokaże żadna polska TV walki z Sylvią. Jak się mylę to przepraszam.