Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 08.05.2010, 20:57
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
To całe ksw ma żenująco niski poziom... jest dużo innych gal w których jest na co popatrzeć...

Pudzian moim zdaniem sobie tylko wstydu narobi w usa. Myślałem że przez te kilka miesięcy popracuje nad techniką i kondycją tu lipa. Wyglądało to na "styl festynowy".

Ktoś napisał że przy masie 120 kg nie jest łatwo mieć dobrą kondycję. ok w porządku ale pierwszą rundę powinien przetrwać spokojnie a nie tylko 2 minuty...

Po Mamedzie spodziewałem się czegoś więcej. Trudno. Powinien opuścić ksw i zostać na galach w japoni albo usa.
Ja napisze więcej. On jest gorszy niż Bob Sapp!. I to o klasę. Jak będzie tak leciał z cepami na Sylvię czy kogokolwiek, to wyłapie strzała i pójdzie spać. Jestem tego pewny!
A żeby nie psuć koniunktury na pudziana pewnie nie pokaże żadna polska TV walki z Sylvią. Jak się mylę to przepraszam.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.05.2010 o godz. 21:01.
..
Odpowiedz cytując