Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 08.05.2010, 20:24
wiślak 86 w swoim podpisie masz że jesteś dumny po wygranej, no więc po wygranej 0:3 nad Legia powinieneś być tak dumny że nie miał byś czasu myśleć o negatywach
Odpowiedz cytując