Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#694
Stary 08.05.2010, 20:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jest taki temat "Nasi piłkarze" Tam sobie pisz o "całokształtach" i ocenach za grę w całym sezonie. Tutaj jest wątek o meczu Legia Wisła. I dla przypomnienia wygraliśmy z Legią (nieważne jak słabą) na Łazienkowskiej po latach i to od razu 3 bramkami co nam się w erze Cupiała nie zdarzyło. Dotarło?

Są inne tematy i tam pisz "obiektywny" kolego jaki to Brożek słaby, tu skup się na tym JEDNYM MECZU. Po prostu odpuść sobie bo tylko w****iasz.

PS
Brożek zagrał świetny mecz - bohater spotkania


Tak masz calkowita racje tylko dlaczego nie wspomnisz o kilku setkach ktorych nie strzelil?
Zreszta tyczy to sie rowniez Boguskiego, Kirma i Małeckiego. Jak chcesz wypisywac jaki to wspanialy mecz rozegral Brozek to twoja sprawa.

Tak Brozek jest bohaterem!!


Co oczywiscie nie swiadczy o tym to zwyciestwo nie cieszy. Cieszy oczywiscie i to bardzo!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując