Ogryzek napisał(a):

Jest taki temat "Nasi piłkarze" Tam sobie pisz o "całokształtach" i ocenach za grę w całym sezonie. Tutaj jest wątek o meczu Legia Wisła. I dla przypomnienia wygraliśmy z Legią (nieważne jak słabą) na Łazienkowskiej po latach i to od razu 3 bramkami co nam się w erze Cupiała nie zdarzyło. Dotarło?
Są inne tematy i tam pisz "obiektywny" kolego jaki to Brożek słaby, tu skup się na tym JEDNYM MECZU. Po prostu odpuść sobie bo tylko w****iasz.
PS
Brożek zagrał świetny mecz - bohater spotkania
|
Tak masz calkowita racje tylko dlaczego nie wspomnisz o kilku setkach ktorych nie strzelil?
Zreszta tyczy to sie rowniez Boguskiego, Kirma i Małeckiego. Jak chcesz wypisywac jaki to wspanialy mecz rozegral Brozek to twoja sprawa.
Tak Brozek jest bohaterem!!
Co oczywiscie nie swiadczy o tym to zwyciestwo nie cieszy. Cieszy oczywiscie i to bardzo!!