Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#693
Stary 08.05.2010, 20:22
Mam w d.upie, że Legia była taka słaba, że Boguski nie strzelił, że grali bez kibiców, że Brożek mógł więcej, że liga słaba, że Christow nie grał, że komentatorzy w C+ mieli smutne miny
WYGRALIŚMY 3:0 NA ŁAZIENKOWSKIEJ I TO SIĘ TYLKO DZIŚ LICZY
Odpowiedz cytując