Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#690
Stary 08.05.2010, 20:17
Gratulacje dl piłkarzy za upokorzenie Legii, dawno nie cieszyłem się tak po końcowym gwizdku. Teraz czas na derby, a przy naszym zwycięstwie i odrobinie szczęścia możemy wywalczyć MP. Pokonanie parchów, zdobycie mistrzostwa na "ich" stadionie byłoby bezcenne. Pamiętając mecze z Arką czy ostatni z Koronę podchodzę spokojnie derby to derby nikomu nie trzeba przypominać, że to nie jest zwykły ligowy mecz. Wierzę jednak w korzystny obrót sprawy.

Ps. Skorża w Legii (za weszło i goool) ciekawe może teraz my będziemy seryjnie wygrywać z nimi.
Odpowiedz cytując