wiślak 86 napisał(a):

To powiedz lepiej zachwycac sie jednym meczem i wychwalac go (Brożka) za bramki?
Przypomnij sobie caly sezon gdzie wtedy byl snajper Brozek? gdzie byl jak przyjechali go ogladac-chodzil po boisku i bal sie zagrac pilke bo by go jeszcze kupili a po 5 meczach zasiadlby w lozy honorowej czyli na lawie i by mial kariere skonczona!
Pewnie cieszyc sie trzeba ale trzeba byc troche obiektywnym!
|
Jest taki temat
"Nasi piłkarze" Tam sobie pisz o
"całokształtach" i ocenach za grę w całym sezonie. Tutaj jest wątek o meczu Legia Wisła. I dla przypomnienia wygraliśmy z Legią (nieważne jak słabą) na Łazienkowskiej po latach i to od razu 3 bramkami co nam się w erze Cupiała nie zdarzyło. Dotarło?
Są inne tematy i tam pisz
"obiektywny" kolego jaki to Brożek słaby, tu skup się na tym JEDNYM MECZU. Po prostu odpuść sobie bo tylko w****iasz.
PS
Brożek zagrał świetny mecz - bohater spotkania
