Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 08.05.2010, 20:09
Kurde, liczyłem na 0:6 :(



Nasi atakerzy to jednak są tacy dobrzy samarytanie. Bo mogło być to 4-0, 5-0 easy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.05.2010 o godz. 20:19.
..
Odpowiedz cytując