wiślak 86 napisał(a):

Wiedzialem ze tak bedzie po meczu w ktorym Brozek strzeli 3 bramki zostanie uznany za bohatera!!
Na szacunek zasługuje sie gra w calym sezonie a nie w jednym meczu! jak mu nie wystarcza ze gra dla Wisły to niech gra dla pieniedzy i to niemalych ktore dostaje! Ciekawe co powiesz jak nam znowu zabraknie 3ptk z meczu z Korona? pfu pfu pfu bo zapesze
|
Przestań jątrzyć - nawet po takim sukcesie zawsze ktoś pierdy puszcza
(Bez urazy)