|
Wiedzialem ze tak bedzie po meczu w ktorym Brozek strzeli 3 bramki zostanie uznany za bohatera!!
Na szacunek zasługuje sie gra w calym sezonie a nie w jednym meczu! jak mu nie wystarcza ze gra dla Wisły to niech gra dla pieniedzy i to niemalych ktore dostaje! Ciekawe co powiesz jak nam znowu zabraknie 3ptk z meczu z Korona? pfu pfu pfu bo zapesze
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|