Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#683
Stary 08.05.2010, 19:33
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale nie rozumiem Brożek zagrał dzisiaj dobrze? Fakt strzelił 3 bramki(czego wiecej oczekiwac od napastnika) ale zmarnował kolejne 3 10000000% sytuacje! Z korona nie oddal strzału! Po jednym meczu oceniac go jako wspanialego snajpera jest gruba przesada. I nie zmieni tego nawet fakt ze strzeli w derbach kolejne 2!

jezeli sie tylko pojawi oferta to spakowac go razem z bratem i Łobodzińskim. Brozek to nie jest zaden napastnik i dziwie sie ludziom ktorzy moga jeszcze tak twierdzic po tylu nieudolnych latach w jego wykonaniu(bez znaczenia czyb byl krolem czy nie bo sredni napastnik z naszej ligi przy tylu okazjach nastrzelal by wiecej bramek)

Moze to bylo dawno i nieprawda ale ja pamietam jedna sytuacje w meczu z korona i slowa kumpla. Brozek nie trafil na pustaka(dla mniej zorientowanych nie trafil do bramki z 2 metrow w ktorej nie stal bramkarz). przegrywamy nie pamietam ile ale chyba 1-0 sie skonczylo. a slowa brzmialy jak wyrok "zobaczysz jeszcze nam zabraknie tych ptk. do mistrza". zajelismy 2 miejsce.

Zdaje sobie sprawe ze jezeli Cupial by dal kase na napastnika to Brozka juz dawno by w Wiśle nie bylo.
Wiedziałem że tak bedzie !!
Po meczu który wygrywamy 3-0 zawsze znajdą sie osoby które muszą sie do czegoś przypieprzyć
Odpowiedz cytując