|
Mecz był nudny. Legia nic nie grała bo piłkarze nie mieli o o grać. Wg mnie piłkarze Legii chcieli na odejście zagrać na nosie tym wszystkim którzy mówią o wielkich transferach Legii w przyszłym sezonie.
Nasi bawili się momentami z Legią jak kot z nadjedzoną myszą.
Duży plus za skuteczność, choć przy tylu okazjach wynik 5:0 powinien być absolutnym minimum.
Bardzo dobra gra obrony (a w zasadzie całego zespołu w obronie). Super gra Pawła. Wreszcie pokazał na co go stać. Tylu strzałów co dzisiaj nie oddał chyba we wszystkich wiosennych meczach.
Minus dla Małego (za samolubność w chęci zdobycia bramki "na siłę") oraz dla Boguskiego który po raz kolejny pokazał, że jest bez formy. Nie chodzi tylko o zmarnowane setki ale za całokształt gry.
Jeśli utrzymamy taki styl i skuteczność to mamy mistrza w kieszeni. Oby tylko nasi zawodnicy nie dopisywali sobie trzech punktów przed każdym meczem z automatu bo mogą się przejechać
|