|
Przepraszam ale nie rozumiem Brożek zagrał dzisiaj dobrze? Fakt strzelił 3 bramki(czego wiecej oczekiwac od napastnika) ale zmarnował kolejne 3 10000000% sytuacje! Z korona nie oddal strzału! Po jednym meczu oceniac go jako wspanialego snajpera jest gruba przesada. I nie zmieni tego nawet fakt ze strzeli w derbach kolejne 2!
jezeli sie tylko pojawi oferta to spakowac go razem z bratem i Łobodzińskim. Brozek to nie jest zaden napastnik i dziwie sie ludziom ktorzy moga jeszcze tak twierdzic po tylu nieudolnych latach w jego wykonaniu(bez znaczenia czyb byl krolem czy nie bo sredni napastnik z naszej ligi przy tylu okazjach nastrzelal by wiecej bramek)
Moze to bylo dawno i nieprawda ale ja pamietam jedna sytuacje w meczu z korona i slowa kumpla. Brozek nie trafil na pustaka(dla mniej zorientowanych nie trafil do bramki z 2 metrow w ktorej nie stal bramkarz). przegrywamy nie pamietam ile ale chyba 1-0 sie skonczylo. a slowa brzmialy jak wyrok "zobaczysz jeszcze nam zabraknie tych ptk. do mistrza". zajelismy 2 miejsce.
Zdaje sobie sprawe ze jezeli Cupial by dal kase na napastnika to Brozka juz dawno by w Wiśle nie bylo.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|