Cytat:
|
Nie chodzi o to ze sie czepiam **** wie dlaczego. Po prostu to co sie dzieje co jakis czas na tym forum to jest czysta kpina. Co mecz to czesc osob zmienia swoje zdanie na temat Wisły o 180 stopni! Czykiedys forum dojrzeje do tego zeby powiedziec NIE takim frajerskim zachowaniom?
|
Nie rozumiem. W ostatnich spotkaniach Brożek nie prezentował swoich możliwości, dlatego został skrytykowany. Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, to dostał gratulacje. Nie rozumiem.
To wg. Ciebie lepiej jest, bym pial z zachwytu nad zawodnikiem, ktory gra ponizej oczekiwan?
Nie daje sie nagrod za zaslugi. Musi pokazac na boisku, gdyz kibice tego wymagaja.