Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 08.05.2010, 19:10
Cytat:
Nie chodzi o to ze sie czepiam **** wie dlaczego. Po prostu to co sie dzieje co jakis czas na tym forum to jest czysta kpina. Co mecz to czesc osob zmienia swoje zdanie na temat Wisły o 180 stopni! Czykiedys forum dojrzeje do tego zeby powiedziec NIE takim frajerskim zachowaniom?
Nie rozumiem. W ostatnich spotkaniach Brożek nie prezentował swoich możliwości, dlatego został skrytykowany. Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, to dostał gratulacje. Nie rozumiem.

To wg. Ciebie lepiej jest, bym pial z zachwytu nad zawodnikiem, ktory gra ponizej oczekiwan?
Nie daje sie nagrod za zaslugi. Musi pokazac na boisku, gdyz kibice tego wymagaja.
Odpowiedz cytując