flamengista napisał(a):

Kluczowe jest pytanie: czy Wisła zagrała tak zajebiście i jest taka silna, czy Legia aż tak słaba?
PS. A Legionistom szczerze współczuję. ITI z resztą też. Muszą wszystko budować od nowa, bez żadnych fundamentów. Fundamentem mógłby być Mucha, którego głupio wypuszczono z rąk. Zamiast muchy na przyszły rok przy Łazienkowskiej zostanie Pączuś Iwański, co jest prawdziwym dramatem. Tu nie wystarczy kupić 3-4 klasowych zawodników (w których przyjście i tak ciężko uwierzyć). Tu trzeba sprowadzić 5-6 takich piłkarzy, plus klasowego trenera.
Mimo wszystko dziwię się Grzelakom i Pączkom. Bądź co bądź grali o swoją przyszłość - nowe kontrakty w nowych klubach, ew. przedłużenie ciepłych posadek na Łazienkowskiej. Żeby nie mieć w ogóle ambicji...
|
Czego Ty ITI współczujesz, że tak zapytam ?