flamengista napisał(a):

Czemu ich żałować?
Przecież ta "Legia" to ich autorskie dzieło. Wzięli klub z tradycjami i spuścili go na dno. Ja nie pamiętam, żebyśmy kiedykolwiek przyjeżdżali na Legię jak po swoje.
Piszesz, że muszą wymieniać piłkarzy - a kto ich sprowadził? Kto powierzył pracę dyletantom takim jak Trzeciak i Miklas?
ITI wprowadziło nowe standardy, to fakt. Takiego upadku jeszcze nie widziałem.