Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7505
Stary 08.05.2010, 18:46
flamengista napisał(a):Wyświetl post
ITI z resztą też.
Czemu ich żałować?
Przecież ta "Legia" to ich autorskie dzieło. Wzięli klub z tradycjami i spuścili go na dno. Ja nie pamiętam, żebyśmy kiedykolwiek przyjeżdżali na Legię jak po swoje.
Piszesz, że muszą wymieniać piłkarzy - a kto ich sprowadził? Kto powierzył pracę dyletantom takim jak Trzeciak i Miklas?
ITI wprowadziło nowe standardy, to fakt. Takiego upadku jeszcze nie widziałem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując