Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 08.05.2010, 18:42
fond napisał(a):Wyświetl post
Dziś graliśmy ze 'zmotywowaną inaczej' Legią. We wtorek zagramy z naprawdę zmotywowaną Craxą. Oby dzisiejszy hurra optymizm nie sprawił, że nasi piłkarze stwierdzą, że Craxę rozjadą samym wejściem na boisko.
Żydków zdecydowanie zlekceważyć nie można bo efekt może być taki jak przed paroma miesiącami, natomiast nie zgodzę się z faktem że Legia odpuściła. Legia walczy o puchary i dzisiejsza porażka konkretnie zmniejszyła ich szanse na przeskoczenie Ruchu, a brak pucharów na otwarcie stadionu to katastrofa dla tego klubu, tym bardziej że zapowiadali wielkie wzmocnienia po sezonie.

Odpowiedz cytując