fond napisał(a):

|
Dziś graliśmy ze 'zmotywowaną inaczej' Legią. We wtorek zagramy z naprawdę zmotywowaną Craxą. Oby dzisiejszy hurra optymizm nie sprawił, że nasi piłkarze stwierdzą, że Craxę rozjadą samym wejściem na boisko.
|
Żydków zdecydowanie zlekceważyć nie można bo efekt może być taki jak przed paroma miesiącami, natomiast nie zgodzę się z faktem że Legia odpuściła. Legia walczy o puchary i dzisiejsza porażka konkretnie zmniejszyła ich szanse na przeskoczenie Ruchu, a brak pucharów na otwarcie stadionu to katastrofa dla tego klubu, tym bardziej że zapowiadali wielkie wzmocnienia po sezonie.