Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#673
Stary 08.05.2010, 18:39
Dziwnie się ten mecz oglądało. Niby szlagier, niby sporo okazji stwarzaliśmy, niby pewnie kontrolowaliśmy mecz, ale jakiś niedosyt pozostał.

Za łatwo przyszło to zwycięstwo ...

Ale już odrzucając malkontenctwo. Pamiętacie 1-5 za Kasperczaka? Z Żurawskim, Szymkiem etc. w składzie? Byliśmy już wtedy majstrem zdaje się, nasi pokpili sprawę, zagrali bez zęba w przeciwieństwie do L. Wtedy byliśmy frajerami. Dziś Wisła zlała frajerów.

P.S. Słowo odnośnie Issy Ba. Nie przekonuje mnie. Niby spokojny, potrafi piłkę rozdzielić, ale wolny przeraźliwie :/
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując