Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#664
Stary 08.05.2010, 18:07
W myśl pewnego artykułu napisze : moga wygrać każdy mecz 10 - 0 i tak chuja im to da

A poza tym mysle że w nastepnej kolejce wszystko sie rostrzygnie. Ruch ukąsi ten klub z wronek z siedziba w poznaniu i Wisła ogra craxe i dobranoc.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując