Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#659
Stary 08.05.2010, 18:02
Jak ta wygrana była ważna. Lech pewnie rozgromi Polonią Bytom, ale my patrzymy na siebie. Wygrana ze słabą Odrą Wodzisław, która walczy o utrzymanie i derby - tylko 2 zwycięstwa nas dzielą nas od 3 tytulu z rzędu.
Odpowiedz cytując