Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#658
Stary 08.05.2010, 17:59
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Amica sie ostro wkur.....juz 2 do 0 po 30min
Polonia o nic nie gra.. wyszli na boisko tylko dlatego bo tak nakazuja przepisy

bramki z meczu Legia 0-3 Wisla
http://www.youtube.com/watch?v=Qd1siDb3-3I
Odpowiedz cytując