Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
Od: 05.2008
Offline
#
654
08.05.2010, 17:54
Przyznam że po Koronie wieszczyłem strate MP w tym sezonie. Dziś zwycięstwo - niemniej Legia chyba zagrała najsłabszy mecz od lat, z Cracovią tak łatwo nie będzie. A nie wykorzystane sytuacje przez Boguskiego pozostawiam bez komentarza...
Wujor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujor
Znajdź inne posty napisane przez Wujor