Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#653
Stary 08.05.2010, 17:54
Krzysiek Grabski napisał(a):Wyświetl post
Gratuluję zwycięstwa.
Lech się wkurzył.
Mistrzem Wisła.
Nowy sezon-nowe rozdanie kart bo talia Legii się rozsypała.
Nie życzę wam nigdy takiej atmosfery jaka panuje w Legii od kilku lat.
Pozdrawiam i życzę wam z całego serca zdobycia w tym sezonie Mistrzostwa Polski!
Brawo Kasperczak,takiego człowieka wam brakowało!
Cześć.
O, kolejny miły warszawiak .Nie przejmować się porażką.Ten sezon to jakaś jedna wielka paranoja.Miejmy nadzieje, że poziom się podniesie wraz z otwarciem nowych stadionów.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując