Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 08.05.2010, 17:49
Trochę dziwnie ogląda się mecz, w którym gra tylko jeden zespół. Należy się cieszyć jedynie z tego że tym zespołem okazała się Wisła. Poziom naszej Ekstraklasy jest żałosny....
Odpowiedz cytując