Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
651
08.05.2010, 17:49
Trochę dziwnie ogląda się mecz, w którym gra tylko jeden zespół. Należy się cieszyć jedynie z tego że tym zespołem okazała się Wisła. Poziom naszej Ekstraklasy jest żałosny....
kibicwisły1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicwisły1906
Znajdź inne posty napisane przez kibicwisły1906