szczebrzeszcz napisał(a):

|
z czym żeś się na łeb zamienił?
|
nie wiem co odpisać, ale z racji tego, iż nie mam w zwyczaju odpuszczać, rzeknę: być może na chwilę na Twoją głowę? :]
Nigdy nie sądziłem, że wygramy tak łatwo, wręcz przeciwnie, sądziłem, że nie damy rady. Miłe zaskoczenie, nie zawiódł mnie aktywny i waleczny Małecki.
Kupiłem dzisiaj meczówkę i w neij oglądałem mecz, będę ją zakładał w każdym ważnym meczu :]
Kibice Legii tak sponiewierali psychicznie swoich grajków że szok, dzięki chłopaki, też wolałbym abyście byli mistrzem niż te Zegany z Wronek
warto zastanowić się nad tym co powiedział Szymkowiak, gdyż dokładnie 10 minut przed jego wypowiedzią powiedziałem to samo.