|
Gratuluję zwycięstwa.
Lech się wkurzył.
Mistrzem Wisła.
Nowy sezon-nowe rozdanie kart bo talia Legii się rozsypała.
Nie życzę wam nigdy takiej atmosfery jaka panuje w Legii od kilku lat.
Pozdrawiam i życzę wam z całego serca zdobycia w tym sezonie Mistrzostwa Polski!
Brawo Kasperczak,takiego człowieka wam brakowało!
Cześć.
|