JarTSW napisał(a):

A mnie ten kretyn rozwalał co komentował.
Już bardziej stronniczy mógł nie być.
Mowa oczywiście o transmisji w TVP2.
|
Dokładnie ten komentator to ten sam co komentował mecze Lecha w Pucharach,cieć jeden wszystko tylko żeby naszych nie pochwalić czasem