|
Moze jeszcze za wczesnie, ale juz warto porownac Wisle Kasperczaka i Wisle Skorzy. Za Skorzy regularne manta od Legii i Lecha, a w tym sezonie jeszcze od Cracovii. Henry, majac pod soba zdeptany idiotyczna mysla szkoleniowa swojego poprzednika zespol, remisuje z Lechem i wygrywa z Legia. Czekamy na nastepny mecz. Widac progres i po dobrze przeprowadzonym wakacyjnym przygotowaniu bedzie jeszcze lepiej. Ale, jak juz pisalem, droga daleka i niektorych progow nie przeskoczymy z tym skladem.
|