Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#640
Stary 08.05.2010, 17:35
Nie rozumiem za bardzo komentarzy odnośnie kibiców Legii. Przecież wiadomo, że konflikt z zarządem jest od dawna i ja popieram ich działania. Bez przesady, wyprowadzanie ludzi za np. kurtki z napisem Koniec ITI to żenada ze strony właścicieli. Konflikt na Łazienkowskiej jest również na linii kibice-piłkarze. Gwiazdeczki pokazały, że nie umieją dojebać kibicom przez swoją dobrą grę, toteż postanowili dogryźć im w inny sposób - olewając spotkanie.

Gdy piłkarze Legii odpuścili i z ich strony nie było widać minimalnego zaangażowania zwłaszcza w obronie to Wiślacy z łatwością dochodzili do sytuacji bramkowych. Przy czym wiadomo, że w takich momentach wkrada się spore rozluźnienie i brak koncentracji - stąd wynik 0:3, a nie 0:7.

Cieszy jednak konsekwencja taktyczna. Naprawdę pod tym względem Biała Gwiazda mi dziś zaimponowała.
Odpowiedz cytując