Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
637
08.05.2010, 17:32
1q2
napisał(a):
ps i sory pozostałych za tego posta bo nic on nie wnosi ale jak nie mam w zwyczaju wyzywać to ten kolo działa mi na nerwy od dawna
Nie przepraszaj, buractwo powinno się piętnować.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober