Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline
#
636
08.05.2010, 17:31
Super wynik i fajna gra - ciesze sie ze Wiselka nie broni kurczowo przewagi tylko stara sie strzelic kolejne bramki.
Co jak co ale dzieki Kasperczakowi wreszcie zaczeli oddawac duzo strzałow na bramke
Dziekuje i we wtorek czekam na powtorke
Alov
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alov
Znajdź inne posty napisane przez Alov