Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#636
Stary 08.05.2010, 17:31
Super wynik i fajna gra - ciesze sie ze Wiselka nie broni kurczowo przewagi tylko stara sie strzelic kolejne bramki.
Co jak co ale dzieki Kasperczakowi wreszcie zaczeli oddawac duzo strzałow na bramke

Dziekuje i we wtorek czekam na powtorke
Odpowiedz cytując