Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#635
Stary 08.05.2010, 17:31
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Pa. Brożek trafił 3, a powinien 6! xD
Małecki powinien 2, Boguski 3 oraz Kirm 1. W sumie powinno byc 10-0 i była by fantazja. Jest 3-0 i mimo że powinno byc trzykrotnie więcej to i tak jest genialnie. Najśmieszniejsze to, że gdybyśmy wyszli bez bramkarza to praktycznie niewiele by się wynik zmienił
xD Juszczyk to mógł spokojnie spać Słabszego rywala dla Wisły nie pamiętam,zero honoru i ambicji a przy tym chyba i umiejętności mają piłkarze Legii
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując