arrosmay napisał(a):

Pa. Brożek trafił 3, a powinien 6! xD
Małecki powinien 2, Boguski 3 oraz Kirm 1. W sumie powinno byc 10-0 i była by fantazja. Jest 3-0 i mimo że powinno byc trzykrotnie więcej to i tak jest genialnie. Najśmieszniejsze to, że gdybyśmy wyszli bez bramkarza to praktycznie niewiele by się wynik zmienił
|
xD Juszczyk to mógł spokojnie spać

Słabszego rywala dla Wisły nie pamiętam,zero honoru i ambicji a przy tym chyba i umiejętności mają piłkarze Legii