Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#634
Stary 08.05.2010, 17:31
Jestem przekonany ze ten mecz byl najlatwiejszym meczem z tych trzech ostatnich ktora byly przed Wisla. Legia fatalna ,zero dopingu ,to musialo sie tak skonczyc ,3-0 na Łazienkowskiej
Co do pilkarzy to zagrali solidnie,brawo dla Brozka dla hattrick,Boguski jak mogl tego nei trafic , dobrze Sobol ,Alvarez ,Glowa i Marcelo, myslalem ze na ostatnie 10 minut wejdzie Hristov ,ale chyba u Kasperczaka ten pilkarz nie ma szans

Acha i Issa potrenowal pare tygodni z naszymi i juz gra jak pilkarz polskiej Ekstraklasy
Odpowiedz cytując