Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 08.05.2010, 17:22
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Sprawdzałem program i nigdzie nie znalazłem zakończonej transmisji meczu hokejowego. Czy ty znasz taki mecz, taką ligę że wykorzystuje się wszystkie setki? Czy zdajesz sobie sprawę że na Łazienkowskiej wygraliśmy ostatnio w nic nie znaczącym dla nas meczu? Nieważne jakim stylem, pojechaliśmy ich 3:0 !!!
Wisła nie gra żadnej wielkiej piłki, wygrała tylko dlatego, że Legia nie istniała. W kolejnych meczach zobaczymy jak jest naprawdę. Prawdziwy obraz Wisły pokazuje cały sezon, czyli marna, niegodna nazywania piłką nożną, siermiężna kopanina. Kasperczak zaczął zmieniać, poprawił zespół.

Co do skuteczności, to rzeczywiście, rzadko oglądam ligi, gdzie grają tacy piłkarze jak Boguski. Cieszę się z 3:0, ale dzisiaj mogło być conajmniej 5:0. Brożek ma przed sobą tylko Muchę i nonszalancko dotyka piłkę. Nie mówie już o grze Kirma, który dzisiaj każdą piłkę tracił i marnował. Idealna druga połowa aby wpuścić Łobodzińskiego, którego na przekór tutaj niektórzy pseudofani chcąc pokazać jako słabego piłakrza, choć ilekroć w tej rundzie wchodził na boisko wnosił ożywienie, przyspieszenie i sytuacje podbramkowe.

Chce dodac jeszcze tylko jedno - 3:0 bedziemy pamietac, ale tak jak powiedzial na konferencji trener Kaspeczak, dzisiaj mogl byc pogrom, zapamietany na dzisiatki lat. I tego zaluje, ze pilkarze zaprzepascili taka szanse.
Ostatnio edytowane przez krakfilm : 08.05.2010 o godz. 17:30.
Odpowiedz cytując