Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 08.05.2010, 17:22
Ok mogę zostać nazwany minimalistą
Ale po zwycięstwie w Warszawie nad Legią 3-0 w dupie mam to , że mogliśmy wygrać ten mecz 5-0 , 6-0
Jesteśmy na prostej drodze do obrony mistrza i jeżeli faktycznie Paweł Brożek (tak jak wspominał Boguski w wywiadzie pomeczowym) odzyskał ,,świeżość'' i dochodzi do optymalnej formy ,to jestem jakoś spokojny o przyszłe dwa mecze.
Wiem , że dzisiejszy mecz był dosyć niezwykły i Legia zagrała tak jak zagrała ale mimo wszystko Wisła była dobrze poukładanym zespołem i pokazała jedność (mentalną i taktyczną).
Odpowiedz cytując