Wynik przerósł najśmielsze oczekiwania,
wygranej trzema bramkami mało kto się spodziewał. Hat-trick Brożka, solidna
obrona, aktywne
środkowe formacje (Diaz, Ba, nawet Alvarez), czyste konto
Juszczyka,
Marcelo bez kartki - czego można więcej oczekiwać? Może większej ostrożności Diaza, który będzie pauzował w meczu z Cracovią. I skuteczności, bo np. Boguski zapisał się w pamięci fatalnym wykończeniem wielu akcji.
Sytuacja Wisły poprawiła się znacząco. Dodatkowo może Lech straci jeszcze dziś punkty?
4fan_player napisał(a):

|
To są emocje człowieku a nie czat. Czat to Ty robisz jak sekundę po danym meczu zakładasz temat o drugim meczu. Brawo Wisła!
|
4fan_player: bardzo polecam sprawdzić w słowniku znaczenie hasła '
czat', to znakomita okazja aby poznać nowe słówko!
wisl@k_TS napisał(a):

Prober, temat o derbach już założony?
|
Sprawdzaj na bieżąco, być może się pojawi, prosty człowieczku.