Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#620
Stary 08.05.2010, 17:19
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Sparing przy Łazienkowskiej.
Kilku piłkarzy powinno dostać porządne lanie w szatni (Boguski, Małecki, Kirm), bo wynik powinien być dwucyfrowy.
Swoją drogą denerwuje mnie Kasperczak. Wpuszcza na boisko nieudacznika Kirma, zamiast Łobo czy Christowa.

Co do gry Wisły to nic sie nie zmieniło. Dalej gramy kiepsko, wykorzystujemy 1/5 sytuacji. Wygraliśmy 3:0 bo dziś nie było przeciwnika na boisku.
Ja powiem ,że z Ciebie jest największy nieudacznik!!! Co Ty chcesz od Kirma ? On dał dobrą zmianę , walczył , biegał , parę razy dobrze zagrał , może raz się nie popisał ale ogólnie na plus , ale jak jakiś forumowicz znajdzie sobie jakiegoś kozła ofiarnego to jedzie po nim zawsze , bez względu na to jak zagrał i czy w ogóle grał. Więc jak masz obrażać jakiegoś naszego piłkarza to przeżuć się na Legię bo ich ( niektórzy ) kibice taki sposób kibicowania preferują!!!
Odpowiedz cytując