Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)
Offline
#
618
08.05.2010, 17:19
Gratulacje dla wszystkich chłopaków i wielkie dzięki!! Nie liczyłem na taki wynik przed meczem i nawet nie interesuje mnie w tym momencie, że Legła to nie-drużyna z którą niejeden ligowy średniak dziś by wygrał. Ważne by wygrać.
kk23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kk23
Znajdź inne posty napisane przez kk23