Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#617
Stary 08.05.2010, 17:17
a juz na forum Lecha Poznan domysly ze Legia sie podlozyla Wisle, ze zrobila Legia to samo co Lazio z Interem
zal...
jeszcze dwa mecze w Krakowie zostaly z Cracovia(bardzo slabi, ich obroncy sa beznadziejni) i z Odra
mistrz coraz blizej

Odpowiedz cytując